Південна Корея в 5 разів збільшить сонячну генерацію до 2030 року

Південна Корея в 5 разів збільшить сонячну генерацію до 2030 року
Міністр торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї оприлюднив план уряду по п'ятикратному збільшення вироблення сонячної енергії до 2030 року.

north Korea

Ця заява була зроблена незабаром після того, як обраний в цьому році президент Мун Чже Ін пообіцяв припинити державну підтримку будівництва нових атомних електростанцій і взяти курс на екологічно чисті джерела електроенергії. Уряд вже скасував будівництво шести ядерних реакторів в Південній Кореї.

Всього країна планує отримувати 2030 п'яту частину електрики, що виробляється з відновлюваних джерел. У минулому році цей показник становив 7%. Для цього до призначеного терміну планується додати 30,8 ГВт сонячних потужностей і 16,5 ГВ вітрових. Додаткова енергія буде надходити з найбільших проектів, а також від приватних домогосподарств та малого бізнесу, заявив міністр Пайк Унгю. "Ми фундаментально змінимо шлях розвитку відновлюваної енергетики, створивши умови, при яких громадяни легко зможуть взяти участь в торгівлі відновлюваною енергією", - сказав він.

Це означає, що до 2022 року приблизно 1 з 30 домогосподарств має бути обладнано сонячними панелями, повідомляє Clean Technica.

Проте, поки Південна Корея займає п'яте місце в світі по використанню атомної енергії. У країні 24 діючих реактора, що забезпечують приблизно третину потреб країни в електриці.

Джерело: hightech.fm