Google повністю переходить на ВДЕ

Google повністю переходить на сонячну і вітрову енергію. Компанія стала найбільшим в світі корпоративним покупцем відновлюваної енергії, досягнувши сумарної потужності 3 ГВт. Загальні інвестиції Google в сферу чистої енергетики досягли $ 3,5 млрд, пише в листопаді 2017 року Electrek.

Google офіційно переходить на стовідсоткове використання сонячної і вітряної енергії. Компанія підписала контракт з трьома вітровими електростанціями: Avangrid в Південній Дакоті, EDF в Айові і GRDA в Оклахомі, сумарна потужність яких становить 535 МВт.

Google vde

ВEC компании NextEra Energy в Минко (шт. Оклахома) площадью 20 000 гектаров обеспечивает электроэнергией большой дата-центр Google в Прайоре

Загальні інвестиції компанії в сферу енергетики досягли $ 3,5 млрд, і 2/3 з них припадає на об'єкти в США. Такий інтерес до "чистим" джерел пов'язаний, в першу чергу, з падінням вартості сонячної і вітряної енергії на 60-80% за останні роки.

Вперше Google підписав договір про співпрацю із сонячною фермою в Айові потужністю 114 МВт ще в 2010 році. До листопада 2016 року компанія вже була учасником 20 проектів з відновлюваної енергетики. Повністю перейти на енергію сонця і вітру вона збиралася ще в грудні 2016 року. Зараз Google найбільший в світі корпоративний покупець відновлюваної енергії.