Німецька зелена енергетика здолала історичний рубіж

https://ua.news/

Alternative Energies 1024x667


У 2018 році відновлювальна енергетика Німеччини виробила більше електроенергії, ніж теплові електростанції, які працюють на вугіллі.

Як передає Інтерфакс, частка відновлювальних джерел енергії у загальні енергогенерації Німеччини перевищила 40%. Частка теплових електростанцій, що працюють на вугіллі, скоротилась до 38%. Загалом у 2018 році сонячні, вітрові, гідроелектростанції, а також електростанції, що працюють на біомасі, виробили 219 млрд кіловат-годин електроенергії. За останні 10 років частка «зелених» електростанцій в Німеччині зросла у 2,5 рази.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року у Німеччині закрили останню вугільну шахту. А у структурі генерації енергії Європейського Союзу частка відновлюваних джерел сягнула 29%. Основні – це вітрова, сонячна та гідроенергетика. Іспанія планує перейти на відновлювану енергетику до 2050 року.

Тим часом, повністю на поновлювані джерела перейшли такі компанії як Google та Apple. А Facebook перейде на такі джерела через два роки. До 2050 року альтернативна енергетика досягне половини світового ринку. А Каліфорнія повністю перейде на відновлювану енергетику до 2045 року.