В Україні йде підготовка і будівництво 5 вітропарків

В Україні на різних стадіях реалізації знаходяться п'ять вітряних електростанцій в різних областях України. Три з них будуть запущені вже до кінця 2017 року.

Зараз йде будівництво Старий Самбір-2, і вже до кінця вересня - в перших числах жовтня буде офіційно запущено в експлуатацію шість турбін кожна 3,45 МВт (сумарно 20,7 МВт).

Другий проект - Новотроїцька вітростанція, яку в Херсонській області реалізує компанія Віндкрафт Україна. Третя вітростанція, яка вже зараз будується - продовження Очаківського Ветропак в Миколаївській області - компанія «Фурлендер ВіндТехнолоджі» встановлює Трубін одиничною потужністю 3,2 МВт (вироблені в Україні на заводі в Краматорську).

У серпні пройшли громадські слухання для проектів Приморської ВЕС і Приморської ВЕС-2 компанії «Відпауер ДТЕК».

Також з кінця 2017 року - початку 2018 турецька компанія почне будівництво проекту на 35 МВт в Овідіопольському районі Одеської області.

Fuhrlander

Розширюється діапазон виробників вітротурбін, представлених в Україні. Якщо в попередніх проектах використовувалися вітротурбіни або датської Vestas, або української «Фурлендер Віндтехнолоджі», то в цих проектах планується установка вітротурбін виробництва General Electric потужністю 3,8 МВт. Такий же тип вітротурбін планує використовувати для свого 30 МВт проекту в Одеській обл. і турецька компанія Güris. Таким чином, General Electric може стати третім брендом, який працює на ринку України.

Джерело: elektrovesti.net