Український електробайк Delfast встановив світовий рекорд по дальності пробігу на одному заряді

Український електробайк Delfast встановив світовий рекорд на Київському велотреку по дальності пробігу на одному заряді, проїхавши 367 км за 16,5 годин.

velobyke 1

Світовий рекорд по заїзду на електровелосипеді на одному заряді без використання педалей зафіксували представники Книги Рекордів України та незалежні експерти. Спочатку планувалося проїхати 400 км при заявленому в офіційних характеристиці запасі ходу 380 км, однак через низьку температуру повітря батарея розрядилася швидше, ніж сподівалися розробники.

В якості пілота був запрошений киянин Віталій Архипкин, який в 2012 році поставив світовий рекорд о 5 годині 25 хвилин по балансуванню на 2 колесах велосипеда (сюрпляс) на Київському велотреку. Пробіг стартував о 7 ранку 12 жовтня 2017 року, після проходження 1000 кіл (278 км) заряд батареї становив понад 60%.

velobyke2

Розробник байка служба доставки Delfast була відкрита в Києві в 2014 році, зараз вона доставляє товари на електробайк для ПриватБанку, Moyo, Allo, Rozetka, Епіцентру та інших українських інтернет-магазинів і компаній. Компанія Delfast вже відкрила свої відділення в трьох країнах: Україні (Київ, Одеса), Казахстан (Алмати) та Польща (Варшава, Краків).

Джерело:Даниил Тонкопий