XX міжнародна науково-практична конференція “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

confVDE

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі в XX міжнародній науково-практичній конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”, яка відбудеться 15-16 травня 2019 року.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності. Новим напрямом нашої конференції є використання водневих технологій в виробництві та акумулюванні енергії.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Енергоефективність
Комплексні системи з ВДЕ
Вітроенергетика
Сонячна енергетика
Енергія біомаси
Гідроенергетика
Геотермальна енергетика
Енергетика довкілля (теплові насоси).
Воднева енергетика
Розумні мережі
Освітня діяльність

МОЛОДІЖНА СЕКЦІЯ

для школярів МАН, магістрів та аспірантів:

магістри та аспіранти зі стартап-проектами;
екскурсія до Українсько-Польського Центру вдосконалення технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності;
екскурсія на кафедру відновлюваних джерел енергії.

Інформаційний буклет конференції (PDF)

Програма конференції

Дати проведення:

15 травня — КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, 1 корпус, зал Вченої ради
16 травня — засідання секцій за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, 6 корпус, зал Адміністративної ради
16 травня — молодіжна секція для школярів за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, 6 корпус, науково-технічна бібліотека ім. Г.І.Денисенка

Організатори:

Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського
Інститут відновлюваної енергетики НАН України
Представництво Польської академії наук в м. Києві
Громадська спілка “Енергетична асоціація “Українська воднева рада””
Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики ІВЕ НАН України