Вступ на 5-й курс (магістратура)

Прийом на підготовку ступеня магістра здійснюється на основі здобутого ступеня бакалавра.

Якщо Ви отримали ступінь бакалавра за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", то потрібно скласти вступні випробування (фахове та з іноземної мови).

Якщо Ви отримали ступінь бакалавра з іншої спеціальності, то потрібно скласти спочатку додаткове випробування з фаху, а потім пройти вступні випробування (фахове та з іноземної мови).

Детальніше про умови зарахування в магістратуру дивись у правилах прийому

____________

Програма комплексного фахового випробування для вступу в магістратуру за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (завантажити)

Програма додаткового випробування для вступу в магістратуру  за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (завантажити)