Довузівська підготовка

Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського) оголошує набір слухачів на підготовчі курси на 2018 – 2019 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)

1. Організація навчального процесу

• Набір на підготовчі курси ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснюється в межах затвердженого ліцензійного обсягу.
    Початок занять: з 01 жовтня, в міру комплектації навчальних груп.
  • Заняття проводяться в навчальних групах на базі університету.
  • Навчання здійснюється з трьох конкурсних предметів, що відповідають вибраному слухачами напрямку підготовки.
    Згідно ліцензії, підготовка здійснюється з наступних предметів: Математика, Фізика, Хімія, Біологія, Географія, Іноземна мова, Історія України, Українська мова та література.
  • До роботи на підготовчих курсах залучені провідні викладачі університету, які мають багаторічний досвід роботи в системі доуніверситетської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Методичне та програмне забезпечення роботи підготовчих курсів дозволяє оптимально синхронізувати протягом навчального року два взаємопов’язаних процеси: поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог університетських програм.
  • Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затверджених Кошторисів.
  • З метою проведення поглибленої та цілеспрямованої профорієнтації слухачів, а також врахування при їх підготовці рівня та специфіки вимог окремих підрозділів університету, Факультетам (Інститутам) КПІ ім. Ігоря Сікорського надається право відкриття філій підготовчих курсів ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського на своїй базі, шляхом укладання двосторонніх Угод про співпрацю між ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського та Факультетом (Інститутом) університету.

2. Атестація слухачів

• По закінченні навчального року слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який є інтегральним показником якості його знань з трьох програмних конкурсних предметів. Цей показник формується впродовж всього терміну навчання, як результат постійного моніторингу Центром тестування та моніторингу знань КПІ ім. Ігоря Сікорського всіх видів навчальних досягнень слухача.
  • Основним видом самостійної роботи слухача підготовчих курсів впродовж навчального року є виконання та захист ним циклу індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету.
  • Очний контроль якості знань слухача з усіх предметів здійснюється у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР).
  • На основі отриманого підсумкового рейтингу, при вступі на інженерно-технічні напрями підготовки, слухачеві додаються додаткові бали (згідно Умов прийому до ВНЗ України).

3. Порядок зарахування на підготовчі курси

Записатись на підготовчі курси можна особисто за адресою:
Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 129.

При собі необхідно мати: 2 фото (3 х 4), ксерокопію паспорта (ксерокопію свідоцтва про народження), ксерокопію витягу про реєстрацію місця проживання та ксерокопію Ідентифікаційного номеру.

Телефони для довідок: (044) 204 – 90 – 53; (097) 710 – 14 – 58 понеділок-п’ятниця з 10:00 до 17:00; субота з 09:00 до 15:00
При електронній реєстрації кожен 10 слухач отримує приємний бонус від ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського (Детальніше)