Вступ на 5-й курс (магістратура)

Увага! Наведені матеріали стосуються вступної кампанії 2019 року. Можливі зміни, які будуть внесені після затвердження правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2020 рік. 

Набір   на підготовку освітнього ступеня магістра здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) на основі здобутого ступеня бакалавра.

Якщо Ви отримали ступінь бакалавра за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", то потрібно скласти вступні випробування (фахове та з іноземної мови).

Якщо Ви отримали ступінь бакалавра з іншої спеціальності, то потрібно скласти спочатку додаткове випробування з фаху, а потім пройти вступні випробування (фахове та з іноземної мови).

Детальніше про умови зарахування в магістратуру дивись у правилах прийому 

____________

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра “Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії” за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2019). (Завантажити)

Програма додаткового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра “Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії” за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2019). (Завантажити)

Програма вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування для вступу в магістратуру за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2019) (Завантажити)

____________

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

________

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • чотири фотографії 3х4

____________

Контактні дані з питань вступу

кафедри: (044) 204-95-19, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

факультету: (+38099) 030-96-63, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

університету: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.