Вступ до магістратури

Набір на підготовку освітнього ступеня магістра здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) на основі здобутого ступеня бакалавра.

Всім вступникам до магістратури необхідно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО з  1 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови.

За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 серпня до 23 липня включно

Для вступу до магістратури необхідно пройти фахове вступне випробування (24 - 30 липня) відповідно до обраної освітньої програми.

Детальніше про умови зарахування в магістратуру дивись у правилах прийому та в розясненнях на сайті приймальної комісії.

____________

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра “Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії” за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2021). (Завантажити)

____________

Основні етапи вступу до магістратури:

etapy magistr 2021

Точна дата складання  фахового іспита буде об'явлена пізніше

________

Конкурсний бал при вступі для здобуття ступеня магістра  розраховується за формулою:

КБ = 0,25×П1 + 0,75×П2 +RA,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови,
П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів),
RA – чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.

Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатка відповідного диплома та поданих документів щодо творчихдосягнень вступника за формулою:

RA = 2RA + 2RT ,

де RA – академічний складник, RT – складник творчих досягнень.

________

Перелік документів, необхідних для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • чотири фотографії 

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

__________

Контактні дані з питань вступу 

  • кафедри: (044) 204-95-19, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • факультету: "Гаряча лінія" відбіркової комісії (099) 030-96-63; профорієнтаційні питання (050) 682-80-07, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • університету: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.