Вступ на 5-й курс (магістратура)

Прийом на підготовку ступеня магістра здійснюється на основі здобутого ступеня бакалавра.

Якщо Ви отримали ступінь бакалавра за спеціальністю 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", то потрібно скласти вступні випробування (фахове та з іноземної мови).

Якщо Ви отримали ступінь бакалавра з іншої спеціальності, то потрібно скласти спочатку додаткове випробування з фаху, а потім пройти вступні випробування (фахове та з іноземної мови).

Детальніше про умови зарахування в магістратуру дивись у правилах прийому

____________

Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра “Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії” за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2019). (Завантажити)

Програма додаткового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра “Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії” за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2019). (Завантажити)

Програма вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування для вступу в магістратуру за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (2019) (Завантажити)

____________

Контактні дані з питань вступу

кафедри: (044) 204-95-19, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

факультету: (+38099) 030-96-63, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

університету: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.