Вступ на 1-й курс

Увага! Наведені матеріали стосуються вступної кампанії 2019 року. Можливі зміни, які будуть внесені після затвердження правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2020 рік. 

Набір здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб)

До конкурсу допускаються абітурієнти, які мають атестат про повну загальну середню освіту та склали Зовнішнє незалежне оцінювання. 

Необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти за 2017, 2018, 2019 роки (для іноземної мови - тільки за 2018 та 2019 р.)

Рейтинг абітурієнта складається з суми балів ЗНО помножених на ваговий коефіцієнт кожного предмету, середнього балу атестата (переведений у 200-бальну шкалу), помноженого на 0,05 а також додаткового балу підготовчих курсів ФДП (2019 р., до 10 балів).

tabl vstup

Призерам (особам, нагородженим дипломами І–ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в рік вступу з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в рік вступу останній доданок до конкурсного балу встановлюється рівним 10, а якщо КБ вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Учасникам Всеукраїнської олімпіади КПІ ім. Ігоря Сікорського для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Додаток 2 до Умов прийому), можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката ЗНО з одного відповідного предмета під час розрахунку конкурсного бала в КПІ ім. Ігоря Сікорського в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий коефіцієнт (ГК) та сільський коефіцієнт (СК), причому: 

ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2; 

СК дорівнює 1,05 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу. (Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання)

Повну інформацію про додаткові бали можна  подивитись у  правилах прийому

До уваги абітурієнтів! На спеціалізацію "Нетрадиційні та відновлювані  джерела енегрії" набір на 1 курс на основі диплома молодшого спеціаліста на прискорену програму навчання не проводиться. 

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Перелік необхідних документів

Контактні дані з питань вступу

кафедри: (044) 204-95-19, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

факультету: (+38099) 030-96-63, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

університету: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.