Вступ на 1-й курс

Набір здійснюється на денну форму навчання за кошти державного бюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб

До розгляду приймаються сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти:

• Фізика, математика, українська мова та література - за 2017, 2018, 2019, 2020 роки
  • Iноземна мова - тільки за 2018, 2019, 2020 роки.

Рейтинг абітурієнта складається з суми балів ЗНО помножених на ваговий коефіцієнт кожного предмету, а також додаткового балу підготовчих курсів  (2020 р.)

konkurs

Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий коефіцієнт (ГК) та сільський коефіцієнт (СК), причому:

• ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2;
  • СК дорівнює 1,05 для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу. (Вступники надають довідку про реєстрацію місця проживання згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання)

Повну інформацію про додаткові бали можна  подивитись у  правилах прийому

etapy vstup 1

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії на сайті ПК КПІ ім. Ігоря Сікорського

Перелік необхідних документів

До уваги абітурієнтів! На освітню програму "Нетрадиційні та відновлювані  джерела енегрії" набір на 1 курс на основі диплома молодшого спеціаліста на прискорену програму навчання не проводиться.

Контактні дані з питань вступу

• факультету: "Гаряча лінія" відбіркової комісії (099) 030-96-63; профорієнтаційні питання (050) 682-80-07, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.