XIX міжнародна науково-практична конференція “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”

invita41ukr

invita42ukr

(Завантажити PDF)

• 26 вересня — засідання секцій за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 1 корпус, зал Вченої ради
  • 27 вересня — засідання секцій за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, КПІ ім. Ігоря Сікорського,6 корпус, зал Адміністративної ради
  • 28 вересня — молодіжна секція за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 6 корпус, зал Адміністративної ради

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ: Обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Енергоефективність
  • Комплексні системи з ВДЕ
  • Вітроенергетика
  • Сонячна енергетика
  • Енергія біомаси
  • Гідроенергетика
  • Геотермальна енергетика
  • Освітня діяльність
  • Воднева енергетика
  • Енергетика довкілля (теплові насоси)
  • Розумні мережі

МОЛОДІЖНА СЕКЦІЯ для школярів МАН, магістрів та аспірантів:

• магістри та аспіранти зі стартап-проектами;
  • екскурсія до Українсько-Польського Центру вдосконалення технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективності;
  • екскурсія на кафедру відновлюваних джерел енергії.

Інформаційний буклет конференції українською та англійською мовами

Кінцеві терміни подачі тез доповідей до 30 червня 2018 року за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підтвердження Вашої участі у конференції, заповнивши реєстраційну форму, надсилати не пізніше 23 вересня 2018 року за факсом або електронною поштою до Оргкомітету.

Кращі статті будуть рекомендовані до публікації у провідних фахових журналах України та Польщі.

З усіх питань публікацій тез звертайтеся до Пономаренко Олени Петрівни за тел.: (044) 206-28-09

ОРГВНЕСОК ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ СТАНОВИТЬ- 300 грн.
Для студентів, аспірантів - 150 грн.
Термін оплати — до 20 вересня 2018 року за умови безготівкового розрахунку

Детальна інформація