Кращі доповіді студентів 2017

Кращі допОвіді на XI конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Сучасні проблеми електроенерготехнікита автоматики», грудень 2017

• 18 грудня 2017 року на засіданні Вченої Ради факультету електроенерготехніки та автоматики відбулось нагородження студентів  за кращу доповідь в XI Міжнародній науково-технічній конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Сучасні проблеми електроенерготехнікита автоматики» деканом  Яндульським Олександром Станіславовичем.

Вітаємо переможців:

Буханенко Олександр Ігорович - кафедра автоматизації енергосистем

Вещиков Георгій Вячеславович - кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу

Воблікова Анастасія Олексіївна - кафедра електромеханіки

Дєлєв Данило Станіславович - кафедра відновлюваних джерел енергії

Запорожець Данііл Олексійович - кафедра електричних станцій

Зінченко Олексій Юрійович – кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу

Ігнатюк Євген Станіславович - кафедра електромеханіки

Каращук Вадим Валерійович - кафедра електричних станцій

Кривошея Іван Володимирович - кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу

Метельська Ольга Володимирівна - кафедра автоматизації енергосистем

Ніконенко Євген Олексійович - кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу

Роспопчук Михайло Михайлович - кафедра електричних мереж та систем

Стулішенко Андрій Сергійович - кафедра електромеханіки

Філіпп Гліб Дмитрович - кафедра техніки та електрофізики  високих напруг

Чорномурко Максим Олексійович - кафедра відновлюваних джерел енергії

Шаталов Євген Олександрович - кафедра електричних мереж та систем

UPC_докл

Польсько-український Центр розвитку технологій відновлювальних джерел енергії і енергетичної ефективності, створений за посередництвом Посольства Польщі та фінансується з коштів Польської Технічної Допомоги МЗС Республіки Польща. Головною метою проекту є створення освітньої бази для вивчення сучасних технологій та їхнього застосування.

upc ambass      upc kudr

Основні цілі проекту:

• Встановлення апаратури, пов`язаної з відновлювальними джерелами енергії (сонячними батареями і тепловими насосами фірми HEWALEX, а також комплексною моніторинговою системою фірми PROMAR). Надана польською стороною апаратура буде лабораторною базою для навчального процесу, що ведеться на Факультеті відновлювальних джерел енергії. Крім цього, впродовж першого року роботи цих пристроїв можливим є генерування 27 000 кіловат-годин теплової енергії для опалення приміщень, нагріву води і кондиціювання навчальних приміщень.

• Створення центру з підвищення підготовки у питаннях зі сфери відновлювальних джерел енергії. Центр займатиме поверхню щонайменше у 75 кв.м., працюватиме як лабораторія, де будуть збиратися і аналізуватися дані щодо використання встановлених систем. Центр буде вихідним майданчиком для розвитку співробітництва у сфері ВДЕ для різних цільових груп: дослідників, викладачів, підприємців, студентів та експертів з України, Польщі і ЄС.