Лекція для школярів-учасників МАН

11 листопада 2019 року в «Українсько-польському центрі відновлюваної енергетики та енергоефективності» КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася відкрита лекція для школярів-учасників МАН 9,10 та 11 класів ЗОШ селища Клавдієве Київської області на тему «Вступ до відновлюваної енергетики».

Перед школярами виступив завідувач кафедрою відновлюваних джерел енергії член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор, Кудря Степан Олександрович, а також заступник завідувача кафедрою кандидат технічних наук, доцент, заступник завідувача кафедрою відновлюваних джерел енергії Будько Василь Іванович які ознайомили майбутніх студентів з основними поняттями, сучасним станом та перспективами розвитку об’єктів відновлюваної енергетики в Україні та світі.