Польсько-український Центр розвитку технологій відновлювальних джерел енергії і енергетичної ефективності, створений за посередництвом Посольства Польщі та фінансується з коштів Польської Технічної Допомоги МЗС Республіки Польща. Головною метою проекту є створення освітньої бази для вивчення сучасних технологій та їхнього застосування.

upc ambass      upc kudr

Основні цілі проекту:

• Встановлення апаратури, пов`язаної з відновлювальними джерелами енергії (сонячними батареями і тепловими насосами фірми HEWALEX, а також комплексною моніторинговою системою фірми PROMAR). Надана польською стороною апаратура буде лабораторною базою для навчального процесу, що ведеться на Факультеті відновлювальних джерел енергії. Крім цього, впродовж першого року роботи цих пристроїв можливим є генерування 27 000 кіловат-годин теплової енергії для опалення приміщень, нагріву води і кондиціювання навчальних приміщень.

• Створення центру з підвищення підготовки у питаннях зі сфери відновлювальних джерел енергії. Центр займатиме поверхню щонайменше у 75 кв.м., працюватиме як лабораторія, де будуть збиратися і аналізуватися дані щодо використання встановлених систем. Центр буде вихідним майданчиком для розвитку співробітництва у сфері ВДЕ для різних цільових груп: дослідників, викладачів, підприємців, студентів та експертів з України, Польщі і ЄС.