АНАЛІЗ ОСОБЛИВОСТЕЙ РОБОТИ ТА СПЕЦИФІКИ ЗАРЯДНИХ РЕЖИМІВ НІКЕЛЬ-МЕТАЛОГІДРИДНИХ ТА ЛІТІЄВИХ АКУМУЛЯТОРНИХ БАТАРЕЙ

Журнал «Відновлювана енергетика», 2017, №2, с.17-25
В.І.Будько, канд.техн.наук, доцент (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського", Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Київ).

В роботі розглянуті питання особливостей електрохімічних перетворень в нікель-металогідридних та літій-іонних акумуляторних батареях. Проаналізовано вплив застосування різних методів зарядження акумуляторних батарей на їх технічні та експлуатаційні характеристики. Відмічена необхідність проведення подальших наукових досліджень процесів зарядження літій-іонних та нікель-металогідридних акумуляторних батарей від установок на основі відновлюваних джерел енергії, з метою врахування фактору випадковості виробітку енергії при розробці та проектування автономних заряд станцій елетромобілів.
Ключові слова: літій-іонна акумуляторна батарея, нікель-металогідридна акумуляторна батарея, електромобіль, метод зарядження.

Посилання: http://www.ive.org.ua/?page_id=195