Колектив Інституту відновлюваної енергетики НАНУ та кафедри Відновлюваних джерел енергії ФЕА КПІ ім. Ігоря Сікорського прийняв рішення про волонтерський збір коштів у розмірі 10% відсотків від отриманої заробітної плати на допомогу ЗСУ з реалізації систем на основі відновлюваних джерел енергії.

Інститутом відновлюваної енергетики НАН України розроблено, виготовлено та передано до ЗСУ Генерувально-зарядний пристрій: «Автономно-переносна сонячна електростанція 220/12 В, 500 Вт, 18 А-год», передано 28-й окремій механізованій бригаді імені Лицарів Зимового Походу 30.04.2022 р.

ВОЛОНТЕРСТВО
Інституту відновлюваної енерегетики НАНУ та кафедри відновлюваних джерел енергії
ФЕА КПІ ім. Ігоря Сікорського

Передано чотири комплекти фотоелектричних зарядок з раціями МОТОРОЛА з можливістю заряду інших портативних пристроїв (телефонів, планшетів) в підрозділ територіальної оборони м. Києва.

В 45-ту окрему десантно-штурмову бригаду (в/ч А0249, Одеська область) у складі оперативного командування «Південь», та в 72-гу окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців (в/ч А2167, Київська область) у складі оперативного командування «Північ» передано 2 системи що складаються з портативного накопичувача (павербанк) з інтегрованою фотоелектричною зарядною системою на 5В DC та додатковим підвищуючим перетворювачем для заряду рацій на 8В DC (фотоелектрична система на 18 Вт, павербанк на 20 А*год). Система одночасно дозволяє заряджати в польових умовах 2 мобільні телефони дві рації.

Факультет електроенерготехніки та автоматики

В 92-гу окрему механізовану бригаду імені кошового отамана Івана Сірка (в/ч А0501, Харківська область) у складі оперативного командування «Схід» передано 4 портативних накопичувачі (павербанк) з інтегрованою фотоелектричною зарядною системою 5В DC (5Вт, 30 А*год). Система одночасно дозволяє заряджати в польових умовах 2 мобільні телефони.

У в/ч А 7296, м. Київ у складі оперативного командування «Північ» передано 2 зарядні станції EKOFLOW RIVER. Кожна станція дозволяє заряджати до 10 пристроїв одночасно. Також можна збільшити ємність від 288 Вт*год до 576 Вт*год завдяки додаткавій батареї Extra Battery.

У в/ч А 0501 передано зарядну станцію Power Oak Bluetti EB55 700 Вт/537 Вт*год та сонячну панель Victor Energy Poly.

У в/ч А 4350 передано сонячну зарядну станцію Solar Service та мобільну зарядну станцію Kseon 84.

У в/ч А 7300 передано сонячну зарядну станцію Solar Service, сонячну панель 150 W Semi-flexible Panel та портативний зарядний пристрій Solar Service 50000 mAh Black.

У в/ч А 7300 передано сонячну зарядну станцію Solar Service, сонячну панель 150 W Semi-flexible Panel та портативний зарядний пристрій Solar Service 60000 mAh Black.

У в/ч А 1126 передано сонячну зарядну станцію Solar Service максимальна комплектація 0,9 кВт та сонячну панель 150 W Semi-flexible Panel.

У в/ч А 7296 передано зарядну станцію Power Oak Bluetti EB55 700 Вт/537 Вт*год.

У в/ч А 0501 92 Окремої механізованої бригади  ім. Кошового отамана     І. Сірка передано зарядну станцію Povwer Oak Bluetti EB55 700 Вт/537 Вт*год.

Волонтерська, гуманітарнадопомога та допомогатериторіальнійобороні

Ряд співробітників Інституту відновлюваної енергетики НАН України особисто приймали участь у волонтерській роботі та наданні гуманітарної допомоги

• Чл.-кор. НАН України Кудрю С.О., канд. техн. наук Кармазіна О.О., канд. техн. наук Клюса С.В., Петренко К.В. — подякою Ватутінської міської територіальної громади м. Київ за організацію доставки гуманітарної допомоги для вимушених переселенців та за компенсацію транспортних витрат;

• Канд. техн. наук Кармазіна О.О., канд. техн. наук Клюса С.В., Петренко К.В — подяками ВБО «Заради тебе» за безкорисливу волонтерську допомогу в спільному гуманітарному центрі, спрямованому на підтримку нужденних громадян України різних етнічних груп та релігійної приналежності;

• Ніколаєвську Н.В. — подякою 128-го батальйону 112-ї бригади Територіальної оборони м. Києва за плідну працю та вагомий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави, у період ворожого вторгнення росії до території України;

• Волонтерська діяльність канд. техн. наук Кармазіна О.О. (з березня по квітень 2022 р.), Центр волонтерства та захисту, м. Львів.

Cпівробітники Інституту відновлюваної енергетики НАН України канд. техн. наук Кармазін О. О. та Петренко К. В. відзначені подяками за активну громадську позицію та волонтерську допомогу.

Cпівробітники кафедри відновлюваних джерел енергії НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» та Інституту відновлюваної енергетики НАН України відзначені подяками за активну громадську позицію та волонтерську допомогу.