Протягом 19-21 червня 2023 р. на кафедрі відновлюваних джерел енергії проходили захисти бакалаврських дипломних проєктів за двома освітніми програмами: «Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії» та «Електричні станції».

Захисти відбувалися як в онлайн-режимі, так і очно на кафедрі.
Всього представлено до захисту та успішно захищено 6 робіт за освітньою програмою «Електричні станції» та 21 робота «Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії».
1 студент, Гребенюк Микола Олексійович, претендує на отримання диплому з відзнакою.

Відзначимо високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти, навички вирішення практичних завдань та прийняття креативних рішень.
Колектив кафедри відновлюваних джерел енергії щиро вітає вас із захистом ваших дипломів!! Кар’єрного зростання вам, мирного неба над головою, успіхів на життєвому шляху і всього найкращого!
До зустрічі в магістратурі!

Захист 20.06.2022 р.

Захист 21.06.2022 р.