Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у XXV ювілейній міжнародній науково-практичній онлайн – конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті”, яка відбудеться 22–24 травня 2024 року.

Серед гостей заходу: науковці, представники державних структур, навчальних закладів та бізнесу, інвестори та зарубіжні партнери.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Енергоефективність
  • Комплексні системи з ВДЕ
  • Вітроенергетика
  • Сонячна енергетика
  • Енергія біомаси
  • Гідроенергетика
  • Геотермальна енергетика
  • Освітня діяльність
  • Воднева енергетика
  • Енергетика довкілля (теплові насоси)
  • Розумні мережі.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ — українська, англійська та польська (для листування, тез, доповідей і статей).

Щоб стати учасником заходу, чи зробити доповідь з презентацією, будь ласка,   зареєструйтеся до 15 травня 2024 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1izwS4xiAOKC6LttiTY9UXanDMIHmoQHICqEQnib2uik/edit

Програма конференції формується із назв доповідей, які учасники  оприлюднюють при реєстрації у гугл-формі.

Подані тези доповідей будуть сформовані у окреме електронне видання «Тези доповідей XXV ювілейної Міжнародної науково-практичної онлайн – конференції «Відновлювана енергетика у ХХІ столітті», яке буде опубліковано у загальному доступі на сайті Інституту відновлюваної енергетики НАН України.

Також оргкомітетом нашої Конференції планується відібрати найбільш актуальні доповіді (маються на увазі не тези, а саме повні доповіді) для публікації окремим друкованим виданням «Матеріали  XXV ювілейної Міжнародної науково-практичної онлайн – конференції «Відновлювана енергетика у ХХІ столітті», яке буде подане до наукометричної бази SCOPUS.
Увага! Якщо при  реєстрації Ви вказали назву доповіді без особистого виступу з нею на конференції, то такі доповіді буде внесено у Програмний розділ «Участь без доповіді»а  презентації цих доповідей – розміщено на сайтах відповідних Інститутів.

ФОРМАТ ДОПОВІДЕЙ

Усна доповідь — 15 хв. + 5 хв. на обговорення

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Реєстрація та оплата організаційного внеску — до 15 травня 2024 р.

Подання тез доповідей — до 15 березня 2024 р.

ОРГВНЕСОК ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ – уточнюється

(для студентів/аспірантів – уточнюється)

Просимо надіслати тези доповідей до 15 березня 2024 року на електронну пошту tezyconf@gmail.com

Тільки надіслані тези надійдуть до  збірника тез доповідей матеріалів конференції.

Шаблон тез доповідей Подивитись у форматі PDF/ Завантажити DOC-файл

Завантажити інформаційний буклет

Заздалегідь вдячні усім, хто візьме участь у нашому заході.

З повагою, організаційній комітет Конференції.