9.10.2024 відбувся круглий стіл між науковцями КПІ імені Ігоря Сікорського, Інституту відновлюваної енергетики та Королівського технологічного інституту (КТН).

Шведські колеги в особі професора Бйорна Лаумерта (Björn Laumert), директора Центру клімату КТН Франческо Фусо-Неріні (Francesco Fuso-Nerini) та аспірантки Каміли Гіудіце (Camilla Lo Giudice) поділилися досвідом моделювання складних систем з використанням інструментів середовища моделювання OSeMOSYS. За результатами доповідей було високо оцінено можливості програмного середовища та підкреслено, що його можливості стануть у нагоді при відновлені енергетичної системи України.
В процесі обговорення було досягнуто домовленість щодо розширення співпраці у сфері міжнародного співробітництва.