10 січня 2024 року на кафедрі відновлюваних джерел енергії на засіданні спеціалізованої вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся успішний захист дисертаційної роботи Коваленко Ірини Яківни на здобуття наукового ступеня “Доктор філософії”, галузь знань Електрична інженерія, за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка на тему “Автономна безмультиплікаційна вітроелектрична установка на базі генератора торцевого типу”. Отримання наукового ступеня підтверджено наказом по університету та дипломом доктора філософії від 05.02. 2024 року.

Щиро вітаємо Ірину Яківну та бажаємо подальших успіхів у науково-педагогічній діяльності. Бажає нових наукових звершень та досягнення поставлених цілей.