Щиро вітаємо Вас з присвоєнням освітньо-професійного ступеня магістра!!! Не дивлячись на всі випробування військового стану і як наслідок дистанційного yfdxfyyzпроцесу під час освітнього процесу Ви цілеспрямовано йшли до своєї мети і досягли її!!! Бажаємо Вам досягнення нових цілей в житті які, дозволять досягти не тільки Ваших матеріальних благ, але й допоможуть нашій Україні рухатися до світлого майбутнього!!! Бажаємо всім Вам міцного здоров’я і успіхів у Ваших нових справах!
УРА!
![](https://vde.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/magistr_dyp-1024x768.jpg)
![](https://vde.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/magistr_dyp5.jpg)
![](https://vde.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/magistr_dyp3-1024x768.jpg)
![](https://vde.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/02/magistr_dyp1-1024x576.jpg)